Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Nowoczesna architektura : Sauna publiczna / Mjölk architekti

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Dzięki uprzejmości Mjölk Architekci czeskie biuro architektoniczne Mjölk Architekti w znaczący sposób przyczyniło się do wykorzystania przestrzeni publicznej w Libercu, ich mieście zamieszkania.
Bez legalnego pozwolenia na budowę i zaskakujących wszystkich w mieście zbudowali publiczną saunę na opuszczonej zaporze miejskiej.
Przygotowanie zajęło pięć dni, a czas budowy wyniósł osiem godzin.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
W nocy tuż po naszym występie w Pecha Kucha Night Prague.
które miało miejsce w ubiegłą środę.
architekci wybudowali publiczną saunę przy miejskim tamy.
Sama sauna została zbudowana na opuszczonej betonowej platformie, która znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od popularnej publicznej plaży i promenady.
Dzięki uprzejmości Mjölk Architects Nie wydano żadnego legalnego zezwolenia, a całe wydarzenie było utrzymywane w tajemnicy.
Tama jest własnością publiczną gminy; opuszczoną konstrukcję betonową i samą zaporę stanowi Povodí Labe, państwowy administrator cieków rzeki Łaby.
Żadna z władz nie miała pojęcia, co się stanie.
Mjölk architekti zaprezentował saunę przedstawicielom miast podczas ceremonii otwarcia, która odbyła się w ostatni czwartek.
Sauna jest całkowicie bezpłatna.
Od tej chwili jest dostępna za pomocą małej łodzi wiosłowej i obsługiwana jest z pobliskiej kawiarni, gdzie dostępne są klucze i drewno opałowe.
Dzięki uprzejmości Mjölk Architekci Sens tego wydarzenia polega na zwróceniu uwagi na nieograniczone możliwości kultywowania przestrzeni publicznej i życia jedynie poprzez prosty pomysł i odrobinę entuzjazmu i pieniędzy.
[przypisy: olx płock, najlepsze piece co, przydomowe oczyszczalnie ścieków cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: najlepsze piece co olx płock przydomowe oczyszczalnie ścieków cena