Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Budownictwo wczoraj i dzis : Masterplan dla Hudson Square Streetscape Improvements / Mathews Nielsen Landscape Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

2012 Hudson Square Connection Rendering Mathews Nielsen Architekci krajobrazu Mathews Nielsen Architekci krajobrazu podzielili się z nami swoimi projektami do planu ulic w Hudson Square na Manhattanie w Nowym Jorku.
Zaprojektowany, aby przekształcić dzielnicę publiczną w społecznie, ekonomicznie i środowiskowo zrównoważone sąsiedztwo, projekt będzie służyć pracownikom obszaru, a ostatecznie mieszkańcom.
Masterplan tworzy skupioną na pieszych dzielnicę dostępną ze wszystkich kierunków i sąsiednich dzielnic, w tym SoHo, TriBeCa i Greenwich Village, która koordynuje potrzeby Holland Tunnel, regionalnego środka transportu, z tymi z nowo wyimaginowanej okolicy.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Firma została wybrana przez Hudson Square Business Improvement District (Hudson Square Connection) spośród 23 zespołów składających się ze 100 firm, aby rozwinąć projekt i poprowadzić grupę ekspertów w dziedzinie projektowania, aby go wdrożyć.
Pierwsza faza projektu szacowana jest na 27 milionów dolarów.
Hudson Square to dawna dzielnica poligraficzno-wydawnicza, położona w centrum Manhattanu, na wschód od Szóstej Alei, na południe od Canal Street, a na północ od West Houston Street.
Teraz to epicentrum dynamicznych przemysłów kreatywnych, ponad 35 000 profesjonalistów z branży komunikacji, nowych mediów i designu.
diagram kontekstowy 01 / Dzięki uprzejmości Mathewsa Nielsena Architekci krajobrazu Projekt poprawia istniejące połączenia i sprawia, że nowe obiekty znajdują się w pobliżu Parku Hudsona.
Budując markę i definiując nową tożsamość obszaru, plan uwzględnia ulice miast i zatory komunikacyjne na wielu poziomach.
Przestrzenie publiczne zostaną upiększone, w tym sztuka publiczna i otwarte przestrzenie stworzone w celu wspierania interakcji społecznych i zapewnienia miejsc do wytchnienia.
Ulice zostaną zazielenione, ruch uliczny uspokojony, chodniki odzyskane dla pieszych, a środowisko handlowe wzmocnione.
Wkład zainteresowanych stron był istotnym aspektem procesu projektowania, który obejmował obszerne spotkania informacyjne z użytkownikami dzielnicy, które znacząco przyczyniły się do planu głównego.
diagram kontekstowy 02 / Dzięki uprzejmości Mathewsa Nielsena Architekci krajobrazu Plan będzie realizowany etapami, ponieważ obszar ten będzie się powiększał i zmieniał, zgodnie z Signe Nielsen, dyrektorem Mathews Nielsen i prezesem Public Design Commission of City of New York.
Ten projekt to marzenie urbanisty.
powiedziała.
- Nie tylko tworzymy ulepszenia katalityczne, aby natychmiast przekształcić dzielnicę, patrzymy również w przyszłość, opracowujemy sposoby reagowania na eskalację ruchu kołowego i pieszego w miarę rozwoju obszaru.
udział interesariuszy / dzięki uprzejmości Mathews Nielsen Architekci krajobrazu.
Społeczeństwo publiczne Hudson Square wkrótce odzwierciedli kreatywność, która definiuje firmy w sąsiedztwie.
powiedziała Ellen Baer, prezes Hudson Square Connection.
- Całe doświadczenie związane z pieszymi zostanie wzmocnione i upiększone, aby zachęcić do interakcji społecznych, pozostawania na aktywności, bezpieczniejszych przejść ulicznych i przyciągnięcia sprzedawców detalicznych do tej rosnącej okolicy.
Zasięg społeczny / Dzięki uprzejmości Mathews Nielsen Architekci krajobrazu Eksperci w rewitalizacji miast, Mathews Nielsen ma dziewięć innych projektów ulicznych w Nowym Jorku, w tym 125th Street Corridor, South Bronx Greenway i Times Square Reconstruction.
Pierwsze pięć projektów w początkowej fazie planu ulepszenia Hudson Square Streetscape ma się zakończyć w 2017 roku.
Plany / dzięki uprzejmości Mathews Nielsen Architekci krajobrazu Architekci krajobrazu: Mathews Nielsen Architekci krajobrazu Lokalizacja: Manhattan, Nowy Jork, Stany Zjednoczone Urban Design: Rogers Marvel Architekci Projekt przemysłowy: Billings Jackson Design Projektowanie i projektowanie oświetlenia: Arup Projekt graficzny: Open Surveyor: Szacowanie kosztów geodezyjnych Mercator: VJ Associates
[podobne: płyty osb allegro, przesycanie, strop akermana ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: przesycanie płyty osb allegro strop akermana