Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Budownictwo i architektura : Pawilon Rumuński na Biennale w Wenecji

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

1: es przestrzeń wystawowa dla Pawilonu Rumuńskiego na Biennale w Wenecji.
Projekt został zaprojektowany przez architektów Romina Grillo, Cipriana Răşoiu, Liviu Vasiu, Matei Vlăsceanu i Tudora Vlăsceanu.
Zdjęcia i opis architekta po przerwie.
Założenie projektu zatytułowanego.
1: ., który będzie wystawiony w Pawilonie Rumuńskim od Giardini di Castello, jest radykalne: architektura jako tłumaczenie unikalnej idei, ostatecznie definiującej i definiującej przestrzeń, w której mieszkamy.
Pomysł polega na.
Wystawie przestrzeni.
i, w ten sposób, badając różne jego przypadki.
Specyficzny i wymierny fakt związany jest z ideą.
Przestrzeni .: 94m2 / osoba to poziom gęstości zaludnienia w Bukareszcie i jej reprezentanta dla stanu miejskiego w Rumunii.
Przedstawia jednocześnie indywidualny i zbiorowy stan istnienia.
94 m2 będzie eksponowaną przestrzenią ..
Będzie doświadczony przez jedną osobę na raz.
Tłumaczenie w skali 1: tej abstrakcyjnej, a jednocześnie fundamentalnej relacji między człowiekiem a jego przestrzenią staje się kluczem do dekodowania różnych znaczeń przestrzeni.
Architektura jest fizyczną obecnością zamkniętej eksponowanej przestrzeni i przez pozornie gwałtowny proces definiuje dwie przestrzenie, dwa światy: jeden planowany i drugi, który jest przypadkowy i wynika z pierwszego.
Zewnętrzna część obiektu architektonicznego, przestrzeń zbiorowa, przedstawia zagadkę.
Poruszanie się po nim przygotowuje odwiedzających i odsłania fragmenty w trzech bardzo precyzyjnych momentach poprzez małe okrągłe otwory w ścianach.
Wnętrze obiektu architektonicznego, pojedyncza przestrzeń, ma pożądaną powierzchnię 94 m2.
Przestrzeń odbiera światło dzienne przez okrągły otwór w suficie, który wraz z trzema perforacjami działa jako system odniesienia dla osoby wewnątrz i definiuje przestrzeń wewnętrzną z niezbędnymi niezbędnymi minimum geometrycznymi.
Obrócona geometria zniekształca obiekt architektoniczny, tworząc relację pomiędzy indywidualną, wewnętrzną, świętą, prywatną, abstrakcyjną przestrzenią a zbiorową, zewnętrzną, wulgarną, publiczną, realną przestrzenią.
Napięcie między tymi przestrzeniami utrzymuje je w jedności; nie można istnieć bez drugiego i oba nie mogą istnieć bez architektury.
[patrz też: wapno gaszone cena, murator prenumerata, płyty osb allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: murator prenumerata płyty osb allegro wapno gaszone cena