Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Budownictwo i architektura : Bamboo Shelter autorstwa Esana Rahmaniego + Mukul Damle

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Esan Rahmani + Mukul Damle Australijski projektant Esan Rahmani we współpracy z Mukul Damle zaprojektował Bamboo Pavillion. , Syntezę zrównoważonych pomysłów na wspólne schronienie dla osób znajdujących się w niekorzystnej sytuacji na obrzeżach Oceanu Indyjskiego.
Skupiając się na łatwo dostępnych materiałach w regionie, cały pawilon jest zaprojektowany tak, aby był wykonany z bambusa.
Niezwykłe cechy fizyczne bambusa sprawiają, że nadaje się do wszystkich rodzajów konstrukcji, w tym pokrycia dachowego, rur wodnych, drenażu, podłóg.
To razem z inteligentną stolarką oznacza, że niewiele potrzeba na inne materiały.
Wszystkie elementy strukturalne tworzą system połączonych ze sobą rur (bambus), które kierują deszczową wodę do centralnego bębna, gdzie są filtrowane i przechowywane do użycia.
eksplodował axo Schron jest zaprojektowany z myślą o jakości życia.
Penetracja światła jest zatem centralnym punktem głównego obszaru życia, gdzie jest on maksymalizowany przez promieniowe otwarcie w strukturze.
Obsługiwane panele zarówno w salonie, jak i w sypialniach pozwalają na światło wpadające do pomieszczeń, kierując deszczową wodę z powrotem do struktury, w której są gromadzone.
sekcja perspektywy
[podobne: protokół odbioru przyłącza energetycznego, praktiker zwroty, olx płock ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx płock praktiker zwroty protokół odbioru przyłącza energetycznego