Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Wineries Part II

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Spektakularne winiarnie z Austrii, Portugalii, Słowenii, Hiszpanii i Argentyny! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Sattler Winery / Architekci Collective Winiarnia Erich Sattler znajduje się w wiosce Tadten, typowej wiosce w austriackim regionie winiarskim Burgenland wzdłuż granicy z Węgrami.
Nieruchomość o wymiarach 12 x 120 m z dwoma istniejącymi budynkami i nową konstrukcją pomiędzy.
W kierunku centrum wsi znajduje się istniejący budynek mieszkalny w kształcie litery L z dziedzińcem i ogólnodostępnym dostępem dla pieszych.
Na drugim końcu nieruchomości w kierunku winnic znajduje się istniejący zakład produkcyjno-magazynowy z wejściem dla obsługi (czytaj więcej.) Wytwórnia win Casa da Torre / Castanheira & Bastai Arquitectos Associados Wytwórnia win nie jest już taka, jak dawniej.
Kiedyś znałem winiarnie, gdzie pajęczyny i kurz były znakiem upływu czasu i czasu.
Czas był również prawie zawsze oznaką jakości, ponieważ wino, które zachowało się w tym czasie, było dobrym winem, które stało się jeszcze lepsze po tym, jak zostało tam przez kilka lat.
Winiarnie się zmieniają i nie mają już miejsca na kurz ani pajęczyny (czytaj dalej.) Marof Winery / Andrej Kalamar Marof (Maierhof) we wschodniej Słowenii istnieje od 120 lat.
Jego kompozycja wiejskiej rezydencji i budynków gospodarczych leży na grzbiecie na zachód od miejscowości Mačkovci w Prekmurje.
Kompleksowa rewitalizacja kompleksu przywraca dwór do pierwotnego stanu; budynki gospodarcze zostały zastąpione nowymi strukturami, przystosowanymi do nowych funkcji i technologii, wszystko pod nadzorem Instytutu Ochrony Dziedzictwa Kulturowego (czytaj dalej.) Winiarnia Qumran / Konkrit Blu Arquitectura Lokalizacja projektu to niewielkie wzniesienie w gminie Pe .
afiel, na kastylijskim płaskowyżu.
Jest to mała winiarnia otoczona rozległą winnicą, z silną obecnością bezpośredniego otoczenia, które wychodzi na naturalne środowisko obszaru: Duero, sosnowe lasy, różne miasta w dolinie, zbiorniki wodne i zamek Pe.
Afiel (czytaj więcej.) Navarro Correas Winiarnia / rufa Arquitectos Branża winiarska wzbudza podziw.
Z jednej strony proces ten jest konceptualnie prosty, z wielowiekową tradycją, ale dziś osiąga zadziwiające poziomy wyrafinowania, zwracając uwagę nawet na najmniejsze detale.
Z drugiej strony jest to działanie, które łączy w sobie pasję wymaganą przez tradycje rzemieślnicze, z doskonałością i profesjonalizmem, których wymagają działania przemysłowe (czytaj więcej.)
[więcej w: przesycanie, praktiker zwroty, praktiker zwrot towaru ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: praktiker zwrot towaru praktiker zwroty przesycanie