Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Housing V część

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

W przeszłości przedstawiliśmy tak wiele wspaniałych projektów mieszkaniowych, że w przypadku naszej piątej selekcji nadal mamy projekty od 2008 roku, które możesz zobaczyć.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Dom dla Dzieci i Młodzieży / J.
MAYER H.
Architekci + Sebastian Finckh Położony w pobliżu skraju lasu w Hamburgu, nowy budynek mieszkalny jest obecnie wykończony jako dom dla dzieci i młodzieży.
Charakterystyka budynku opiera się na dwukolorowej płaskorzeźbie obejmującej niewielką objętość domu.
Centralna klatka schodowa przenika przez podział między piętrami na rzecz komunikacji, tworząc centralną otwartą przestrzeń dla społeczności (czytaj więcej.) Top Towers / Königsberger Vannucchi Ten projekt w S.
O Paulo, Brazylia, zażądał projektu dwóch biurowców w teren o stosunkowo trudnej okupacji, ze względu na jego wąski i wydłużony kształt.
Jego lokalizacja jest jednak bardzo uprzywilejowana, znajduje się w zbiegu jednych z najważniejszych ulic miasta, Paulista Ave., Vergueiro Ave.
i Vinte e Tr s de Maio Ave.
Możliwość zaprojektowania nowego budynku w takim miejscu również stanowiła wielki potencjał do stworzenia nowego punktu orientacyjnego o dużej widoczności w panoramie miasta (czytaj dalej.) CB 30 / Dellekamp arquitectos + Juan Pablo Maza Ten budynek ma 3 apartamenty z widokiem na ulicę oraz 2-piętrowy dom z tyłu, który wygląda na wewnętrzne patio.
Pomieszczenia ogólnodostępne są zawarte w jednej przestrzeni wychodzącej na ulicę lub do wnętrza pustki.
Przed budynkiem znajduje się spektakularne drzewo i widok na park Polanco.
Warunki te stały się głównym celem projektu, ponieważ chcieliśmy zalać wnętrze na ulicę i park (czytaj więcej.) Budynek Monte Elbruz / Gardu.
O Arquitectos Działka znajdowała się w trudnym terenie, pierwotnie sklasyfikowanym jako o dużej gęstości i był już w pełni rozwinięty, przylegające budynki o wysokości od 14 do 30 pięter.
Przepisy zostały później zmienione i, gdy projekt był projektowany, ograniczenie uważane za maksymalnie sześć poziomów plus ogród na dachu (czytaj dalej.) Blok 16 / René van Zuuk Architekten Block 16 jest częścią planu generalnego zaprojektowanego przez OMA dla nowe prestiżowe centrum miasta w Almere.
Autonomiczny blok ekspresji reaguje na dwa warunki: falujący znak końcowy jako rodzaj strażnika wejścia do portu.
Na drugim końcu ruch jest wygładzany, a budynek wpasowuje się w prostokątną siatkę sąsiadujących szklanych bloków mieszkalnych.
Blok znajduje się na parkingu podziemnym (projekt OMA) służącym jako postument (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: strop akermana, olx ostrów wlkp, atlas elastyk ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: atlas elastyk olx ostrów wlkp strop akermana