Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Budownictwo i architektura : AA Visiting School w Teheranie i Muscat

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

W przeszłości opowiadaliśmy wam o szkole odwiedzin AA, światowej sieci zorganizowanej przez Szkołę Architektury Stowarzyszenia Architektów we współpracy z każdym krajem, który odwiedzają.
Prowadzili wydarzenia i warsztaty na całym świecie, między innymi w Pekinie, Madrycie, San Francisco, Santiago, Sao Paulo i Singapurze.
Kilka miesięcy temu kontynuowali swoje wydarzenia w Teheranie, Iranie i Maskacie w Omanie.
W ostatnich latach Iran stał się centrum kulturalnym i gospodarczym na Bliskim Wschodzie; ze swoją znakomitą historią w architekturze stanowi żyzny grunt dla badań i badań w wielu dziedzinach, od produkcji po urbanistyka.
Teheran, jego stolica, stała się głównym laboratorium współczesnej produkcji kulturalnej pod względem architektury i przeszła ostatnio ogromne zmiany w jej infrastrukturze i miejskich granicach, aby zaspokoić potrzeby ekspansji.
Oman był ostrożny i ostrzega przed ekspansją i podejściem do rozwoju, a ostatnie wydarzenia w tym regionie przynoszą zyski dzięki ogromnemu wzrostowi turystyki.
Z istnieniem pustki w myśleniu i tożsamości architektonicznej w Omanie będzie niezwykle interesująco zobaczyć, jak jego podejście będzie dotyczyło kwestii związanych z architekturą i urbanizmem.
Po przerwie możesz zobaczyć zdjęcia z warsztatu.
[hasła pokrewne: strop akermana, płyta osb na zewnątrz, atlas elastyk ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: atlas elastyk płyta osb na zewnątrz strop akermana