Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Architektura i nowoczesne budownictwo – Serpentine Station / Xmanifold

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Dzięki uprzejmości Xmanifold Xmanifold Applied Design Research Laboratory udostępnił nam serię.
Serpentine Station ., wpis dla konkursu Architekci w Misji (AIM).
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
.
Serpentine Station ., wzniesiony krajobraz i kompleks społeczny z mostem łączącym sąsiednie budynki to ponowna ocena podejścia do renowacji, biorąc istniejącą infrastrukturę do stworzenia nowego.
Wyrównujące niskie wieże z żywymi i roboczymi obszarami pozbawione są towarzyskich przyjaznych atraktorów, ale potencjał dla ludzkiego ruchu jest ogromny, licząc populację w stolicy.
Dzięki uprzejmości Xmanifold Punktem wyjścia projektu jest utworzenie skrzyżowania wymiany społecznej i kulturalnej, z wykorzystaniem istniejącego wolumenu przestrzeni, przy jednoczesnym tworzeniu trwałej infrastruktury interakcji społecznych.
Nazwany,.
Serpentine Station.
dla swojej formy zawijania / zwijania; Zapewni to rzadką, zieloną przestrzeń dla kabla nr 8 z spektakularnymi widokami na panoramę Pekinu.
Dostępne dla mieszkańców, najemców i społeczeństwa, park obejmuje 5 budynków w linii kablowej 8, połączonych mostem, który obejmuje kawiarnię na wschodnim krańcu, przestrzeń wystawową i galeryjną na północnym krańcu oraz przestrzeń teatralną na zewnątrz w bujnym krajobrazie.
Dzięki uprzejmości Xmanifold
[przypisy: strop akermana, płyty osb allegro, olx ostrów wlkp ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx ostrów wlkp płyty osb allegro strop akermana