Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Przedszkole Część IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

W naszej czwartej ofercie wcześniej przedstawionych Przedszkoli mamy pięć niesamowitych projektów z Europy.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Lucinahaven Toulov Childcare / CEBRA Przedszkole podzielone jest na 6 małych sekcji, z których każda ma swój własny motyw graficzny.
Sekcje te tworzą geometryczny system sześciokątny, który razem tworzą stokrotka.
Żółty środek stokrotki to centralne pomieszczenie aktywności przedszkola.
Do centrum przyczepione są płatki mieszczące pokoje dla personelu i 6 pokoi grupowych.
2 w każdym sześciokącie (czytaj więcej.) KIGA / AllesWirdGut Architektur Kompaktowy budynek znajduje się w górnej północnej części działki.
Północny narożnik przeważnie jednopiętrowego, wysokiego przedszkola wznosi się na drugą kondygnację przylegającą do otaczających wysokości budynków i pokrywający wejście.
Tutaj znajduje się parking, który można również odczytać jako front-yard.
Ten dziedziniec rozciąga się przez foyer i kontynuuje jako kryty plac zabaw w kierunku głównego ogrodu (czytaj dalej.) Budynek zabaw dla dzieci Anansi / Mulders vandenBerk Architecten Mulders vandenBerk Architekt Amsterdamu zaprojektował ten plac zabaw w parku w Utrechcie w Holandii z wygrawerowaną fasadą Corian z wizerunkami bajek z całego świata.
Ideą budynku jest wzbudzenie i pobudzenie ciekawości i kreatywności dzieci (czytaj dalej.) Przedszkole w Covolo / C + S Associati Zanurzone wśród winnic i pól pszenicy, ich rzędy śledzą wspomnienia starożytnych upraw, gdzie przestrzeń jest zaznaczone rytmicznie przez słupki wspierające pędy winne i traci swój kolorowy trzeci wymiar w momencie orania, to mała działka, w której mieści się przedszkole w Covolo (czytaj więcej.) Epinay Nursery School / BP Architectures Przedszkole znajduje się w mieście E.
pinay-sous-Se.
nart (niedaleko Paryża) na skraju typowej nieruchomości z lat 70.
zbudowanej z 5-kondygnacyjnych budynków liniowych i.
małej.
12-piętrowe wieżowce naturalnie charakteryzują się wysokimi, masywnymi i prostokątnymi elementami.
Te nieco jednorodne budynki wyznaczają wspólne, zagospodarowane przestrzenie, które wydają się przytłoczone wykonanym betonowym murze.
Niedawno odnowiony, nieruchomość przedstawia stosunkowo spokojny obraz pomimo surowej rzeczywistości społecznej (czytaj dalej.)
[podobne: wełna schwenk, płyta osb praktiker, olx ostrów wlkp ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx ostrów wlkp płyta osb praktiker wełna schwenk