Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Świetne projekty z Tajlandii, USA, Hiszpanii i Holandii, które mogłeś przegapić w zeszłym tygodniu! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Autostella Showroom / Supermachine Studio Od początku ubiegłego wieku przemysł motoryzacyjny zawsze wpływał na architekturę (ale nie na odwrót).
We współczesnej historii różne aspekty.
Motoryzacji.
inspiruje architekturę, czy to jako materiał, kształt, szybkość produkcji samochodów.
Wiele się uczymy od klasycznych przykładów architektury, jak fabryka Lingotto Fiata w Turynie, (Matt.
Trucco1923), w której tor testowy znajduje się na dachu budynku (czytaj dalej.) Dom na Cedar Hill / Cunningham Architekci Dom znajduje się na skraju strefy skarpy, dom jest zorganizowany wzdłuż rodzimej, skumulowanej kamiennej ściany o długości 182 stóp i wysokości 21 stóp.
Balustrada betonowa służy jako przerwanie przez ścianę do domu i przez dom, przez krótki czas pozwalając na widok przez gęstą szczotkę terenu w kierunku otwartej perspektywy na zachód (czytaj dalej.) Vallecas Public Housing / Estudio.Entresitio Ten projekt jest w wyniku konkursu prowadzonego przez Miejską Agencję Mieszkaniową Madrytu pod koniec 2003 r.
Filozofią konkursu było, aby każdy zespół oferował najlepsze rozwiązanie architektoniczne, które było w stanie wyobrazić sobie, z zastrzeżeniem zgodności z.
ekonomicznym.
parametry dla partii; maksymalna powierzchnia do wybudowania i liczba mieszkań, i zawsze biorąc pod uwagę, że jest to budownictwo socjalne (czytaj więcej.) CAAC / Paredes Pino Jego położenie w pobliżu stacji kolejowej szybkiej kolei AVE w mieście Cordoba może skorzystać z tego luka jako wyjątkowa okazja, nadająca charakter i skalę niezbędną do przyjęcia jako nowego celu zainteresowania nie tylko ograniczonego do sąsiedztwa, ale jako magnes w połączeniu z miastem (czytaj dalej.) Black House / Bakers Architecten In Utrecht.
s dzielnica muzeów, na południe od centrum miasta, przez wiele lat była pusta działka na rogu Lange Nieuwstraat i Vrouwjuttenstraat.
Ta strona pośród historycznych budynków jest teraz zajęta przez.
Het Zwarte Huis.
(Czarny Dom), kompleks składający się z sześciu apartamentów z pół-podziemnym parkingiem i nową siedzibą Bakers Architecten (czytaj dalej.)
[więcej w: płyta osb praktiker, płyty osb allegro, protokół odbioru przyłącza energetycznego ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: protokół odbioru przyłącza energetycznego płyta osb praktiker płyty osb allegro