Płyty warstwowe
Płyty warstwowe w budownictwie

Architektura 21szego wieku : Willa S1 / Paul Kaloustian

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości architekta Paula Kaloustiana architekta Paula Kaloustiana architekta z Bejrutu podzielił się z nami swoim projektem S1 Villa z siedzibą w Sharm El Sheikh w Egipcie.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
W 2008 r.
Skontaktował się z nami klient tej willi w Sharm el Sheikh.
Zostaliśmy poproszeni o przebudowę istniejącej struktury, która została podzielona na części i chaotyczna w swoim planie z mieszanym stylem architektonicznym (hinduskim, meksykańskim itp.) Dzięki uprzejmości Paula Kaloustian Architect Our podejście było głównie do nadawania.
znaczenia.
do istniejącej masy, dodając lub burząc woluminy, reagując na styl życia klienta.
Bardzo duży program jest podzielony na kilka tomów o różnych wysokościach i rozmiarach, odzwierciedlających części programu wewnątrz, takie jak zewnętrzny plac wejściowy, wewnętrzny hol wejściowy, pomieszczenia mieszkalne, pomieszczenia gastronomiczne i kuchenne, biura, sypialnie, wewnętrzne baseny itp.
Ta strategia pozwala nam tworzyć przestrzenie pośrednie, takie jak tarasy, dziedzińce i place, tworząc niepowtarzalną tożsamość przestrzenną dla każdej objętości ze względu na jej wielkość i wysokość oraz otwory okienne.
Dzięki uprzejmości Paul Kaloustian Architect To.
Eksplozja.
program jest zrównoważony przez element jednoczący, który jest perforowanym stalowym dachem, który pozwala chronić powierzchnie zewnętrzne (dziedzińce i tarasy) przed bezpośrednim słońcem.
Cechy wody, które są wykorzystywane w tym projekcie, stanowią integralną część projektu i wzmacniają ideę zatarcia granicy między wnętrzem i otoczeniem.
Pomieszczenia wewnętrzne mają takie same cechy wodne jak na zewnątrz: stawy wodne, baseny itp.
[hasła pokrewne: olx płock, praktiker zwrot towaru, płyta osb na zewnątrz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx płock praktiker zwrot towaru płyta osb na zewnątrz